Paslaugos

  • Šeimoms ir individualiems lankytojams:

Savaitgaliais 11-16 val. kviečiame šeimas ar pavienius lankytojus stebėti, iš rankų maitinti tauriuosius elnius, praleisti laiką gamtoje. Išankstinės rezervacijos apsilankymui nereikia. Kaina 3 eur žmogui. Dirbame visus metus. 

Papildomai galite išsinuomoti laužavietę su malkomis ir šašlykine dienos piknikui, užsisakyti ekskursiją į sengirę, suplanuoti savo ar vaikų gimtadienį. Būtina išankstinė registracija. 

  • Darželinukų, moksleivių ar suaugusiųjų grupėms:

Visus metus kviečiame registruotis edukacijoms, kuriose sužinosite daug naujo apie gamtą ir tauriuosius elnius. Edukacijos vyksta lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Būtina išankstinė registracija. 

Tauriųjų elnių terapija

Nuo 2018 m. rugpjūčio, kai atsivežėme pirmuosius elnius, iš baikščių miške besislapstančių laukinukų jie tapo jaukiais (beveik) naminiais gyvūnais.

Taurieji elniai dabar noriai ėda iš rankų, bendrauja su lankytojais. Keliolika minučių prie aptvaro stebint, kaip šie gyvūnai rupšnoja žolę, ilsisi ant šieno, o mamos – meiliai ir rūpestingai laižo savo vaikučiams kailius, gali virsti ištisomis valandomis meditacijos. 

Prie aptvaro stebėdami elnius galite praleisti tiek laiko, kiek jums norisi – nors ir ištisą dieną. Tai būdas pailsėti, patirti gerų emocijų, pasikrauti teigiamos energijos, o žmogų šių taurių gyvūnų stebėjimas veikia panašiai, kaip pasaulyje populiarios žirgų ar delfinų terapijos. 

Pramogų pieva

Didelėje 2,5 ha pievoje galima apsistoti su kemperiu ar palapine arba išsinuomoti mūsų keturvietę palapinę, laužavietę. 

Pievoje galima užsisakyti vietą vaikų gimtadieniui, kolegų susibūrimui ar kitai progai. 

Su vedliu po sengirę

Už kilometro nuo elnių ūkio stūkso mažai kam žinoma sengirė. Ąžuolai, augantys ant pamirštų pilkapių, čia tokie, kad vieno neapkabina trys suagusieji. Net ir neilgas šioje girioje praleistas laikas įkrauna žmogų nepaprasta energija – ją pajuto visi ten vaikščiojusieji. Tai mistiška ir dvasinga vieta, kurioje tiesiog gera būti. 

GIMTADIENIS PO ATVIRU DANGUMI

Išpuoselėta pieva žaidimams basomis, pasakojimas apie elnius ir šių gyvūnų maitinimas iš rankų, natūrali, bet saugi gamta, o norintiems – ir nepamirštamas žygis į šalia esančią sengirę: apie tokį gimtadienį svajoja kiekvienas vaikas, o gal ir suaugęs!